| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

čauky, tak my dnes taky od půl 8 vzhůru, normálně bych ji ještě udindala, ale dnes jdeme plavat tak musi jit ve 12 spát , tak snad se ji to podaři . Ted trůní ~8~~t~

Páji jj taky mně čeká ted zumba a chci chodit na pilates na židle ted od září ~R^ tak snad se to spevní , mám toho kvanta~y~ a ta detoxikace je právě balzám na žaludek, ona to tam i píše že lidi co mají potíže se žaludkem, střevama, linfatickým systemem, otoky atd že je to pro ně ideální . hele hrotit to nebudu bud to vydržím nebo ne , je mi to už fuk ~R^ ten hlavní špek kolem břicha spadl a tento už se dá zatáhnout ~j~.

Reni beru ted chloe, změnila jsem to proto že známa děla v zentivě a nosí mi ji zadara ~g~
Luci užij si nehtíky, jak často chodíš ?? mně to vydrží celkem dlouho, ona to dělá na konci tak tenoučky že odrost neni znát ~R^

taky něěěěěěěěěěěěccccccccccoooooooooooo smrdííííííííííííííííííííííí~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.