| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jitu nevím jestli statečné, ale tím jak chodíme od mala, tak se vždy povozili oba na křesle, vyfasovali do ruky zrcátko, natočili si vodu, vypláchli jen tak, zubařka všechno vysvětlí, než jde vrtat, pošimrá ruku tím vzduchem co "vrtá", vypráví jak vyžene červíka a nalepí hvězdičku, aby hlídala ostatní zoubky, na konci dá obrázek... Prostě dělá co může, aby se děti cítily dobře. Prostě se tam těší. Na rozdíl ode mne, mně cvaká zadek jen tam musím s nima. Ale to je fakt zakořeněné v dětství, kdy mi zubařka vytrhla úplně zdravý nekývací zub, když jsem jí vyprávěla jak mi jeden zrovna ten den vypadl. Pak už se to jen nabalovalo. Holt přístup za komančů a teď je nebe a dudy...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.