| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

jsem na skok za váma, jsem v práci, po obědě a nechce se mi nic, nejraději bych si dala šlofíka:-)

V neděli jsem se vracela z chalupy od známých a v Ostravě mě ze zadu nabourala Oktávka. Jsem zabrzdila za autem, které odbočovalo v levo a kluk za mnou si povídal s přítelkyní, nedával moc pozor a šup, už to bylo. Mám auto v servise, naštěstí jsem si mohla půjčit v práci Berlingo, tak mám čím jezdit. Ale byla to opravdu "super" tečka za dovolenou ~q~

Nyko, co Natálka, už přiletěli? Jak se jí na dovolené líbilo? Já jsem byla poprvé na dovči s Matějem když měl 4 roky a to bylo poprvé, co jsem si řekla, že už by to snad šlo. Opravdu, co si tak vzpomínám, tak mezi tím 3-4 rokem, když už chodil do školky, tak se to dalo si občas v klidu vypít kafe a nemuset mít oči i vzadu~;)

Dooly, užívejte si lázní. Co se týče ekzému, tak letošní léto je nějaké divné. Matějovi se ekzém vyhodil tak, jako ještě nikdy předtím. V pondělí jsem s ním byla u kožní a mažeme Loccoid 2x denně a nějak to ne a ne zmizet.

Lído tak to je skvělá zpráva, že se to Daníkovi lepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.