| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,tak už jsou všechny děti ze školek a škol nejspíš doma.Tak snad to prvnáčci a tříletáci zvládli.Četla sem jak to hujer brzy zalomil no musela sem se smát~t~

Sofča ráno nesklamala a dostat jí z pelechu byla hrůza,to s Jindřulou by bylo jiný vstávání ten už lezl z postýlky.Musím něco vymyslet nebo si pěkně natluče.Ze Sofinky je už velkáč,šla do školkový třídy do patra~m~to bylo radosti.

Do deníčku mezi tajné vám hodím odkazy na videa.Konečně sem je nastahovala.Ještě budu mít fotky z Plzně.Jeli sme tam s dětma,babčou,neteřema a švagrovou vlakem.neteřím je tedy kolem 20 ale Sofča byla ve svým živlu,jak byla nima obskakovaná.Jindra teda na vlak a tramvaj pindal bál se ale pak když koukal z okna tak to šlo~R^
Přes léto se mi rozbil foták,tak to musím zabalit a poslat to do servisu.Je to už podruhý ta samá chyba,tak před tim mi to opravili zadara tak doufám že to ted nebude stát majland.Podle mě je to zase objektiv,a jestli bude nutná výměna no nazdar nevím kolik tak může stát.
ještě zabalím mikču pro jednu pani a hodím to na poštu.

Prcek spí,tak si půjdu uvařit kafí a hodit relax.A konečně sem se dokopala a objednala si novou matraci s roštěm a polštářem,jůůů já se těším hlavně aby to bylo pohodlíčko.Na tom co mám se vážně nedá spát tlačí mě prkna do těla:-©

Andy tedy Nelča je klabá jak to jde sama zalomit.To u nás se stalo asi jen jednou.Jestli na ní něco neleze.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.