| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tohle snad nemyslis vazne.Prece se nechces opit.Myslim,ze jednou byl v TV pripad kdyz to hned resila socialka ,protoze budouci maminka byla totalne na srot.
Ja se taky desne,ale uplne nejvic bala porodu ani popsat to nejde jak moc. Kdyz to na me prislo tak jsem se konecne uklidnila.Bolesti nebyly tak strasne jak v americkych filmech a kdyz jsem dojela do porodnice tak nevim proc me dala PA prasek na spani ,pry jsem nemela silne kontrakce tak at si odpocinu nez to prijde. Spat jsem vubec nemohla,ale po nekolika hodinach jsem byla otevrena a pripravena rodit asi 4x jsem zatlacila a bylo po vsem. Zvladnes to a opravdu to neni tak strasne.Musis si verit.Hodne stesti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.