| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky,
tak i já nakukuju jak poprvé ve školkách:-)

u nás závěr prázdnin trochu smutný - jak byla mamka v červnu 2x v nemocnici se zánětem střev, tak v srpnu znovu a v pondělí jí odoperovali - vzali jí téměř celé tlusté střevo - takže jí máme po operaci- vývod kterého se tolik obávala) nemá - uvidíme jak se to bude hojit a jak rychle a nakolik se střeva vzpamatují..

Včera jsme tam za ní naklusaly. Původně jsem chtěla až dnes odpoledne, ale pak jsem usoudila, že školkové bacily jsou zrádné a můžou zaútočit hned první den, a nechtěla jsem jí tam nic donést... s další návštěvou počkám do soboty nebo do neděle až po případné inkubačí době. Když jsme byly v dubnu na dnu otevřených dveří, tak jsem si po hodinové návštěvě přinesly z jedné školky rýmu, z druhé srací-blicí virózu, tak mám strach - protože ona bude muset striktně hlídat jakékoliv nachlazení o střevních bacilech ani nemluvím~a~
Vím, že jí tam může cokoliv donést personál nemocnice, který jezdí do práce MHD, ale to už neovlivním. Brácha s Vaškem (mamky přítel) jsou tam každý den a ona je stejně hrozně vyčerpaná a stále ještě pod opiáty. (?opiátama?~d~)

U nás školky brnkačka - Lucka nastupuje až 21.9., bych nepřišla o rodičák. Ředitelka mi tvrdila, že nelze v jednom měsíci kombinovat 5 dní v měsíci a od 21.9. celodenní docházku.... já sama jsem to nezjišťovala a ani nemám potřebu - musím si užít posledních pár dní "mminkovského" období a pokud bude hezké září, tak ještě budem v rámci možností na chalupě. Navíc mamka Lucku miluje a už před operací říkala, že hlavně kvůli ní to chce přežít - a jakmile Lucka nastoupí do školky, tak jí vlastně neuvidí právě kvůli těm bacilům....
Takže jsme se tam šly jen podívat. Lucka spokojená, hned se tam chytla nějaké holčičky (Patricie) a pak už jen pořád chodila za Páťou a my jsme jí ani nezajímali.... jsme se na chvíli i vytratili do šatny a nic.... až jsem měla strach, že Lucka bude brečet, že musí jít domů~t~ No uvidíme jaká bude realita. Když rodiče odcházeli, tak jak tam hromadně brečelo několik dětí, tak z toho byla vyjukaná a asi ani nechápala co se děje a proč děti brečí. Byl tam docela zmatek, tak někdy okolo 9,30 prosily učitelky, aby rodiče postupně odcházeli a ony mohly trošku "začít". Tak jsme šli taky domů.
Obě paní učitelky se zdály hodné - jedna taková maminkovská se tam s jednou holčičkou pořád mazlila, protože holčička plakala a tulila se k ní (hrozně hrásné a dojemné jak se o ní s láskou starala) a ta druhá se zdála taková přísnější - tak se to vykompenzuje.
Odpol byla u sousedky její kamarádka a její teď už velká dcera měla obě a obě si maminka i holčička moc chválily - tak snad budem spokojení... hlavně Lucka.

Leo, tak držíme palce... 7. místo je nadějné, a když to nevyjde od listopadu, tak třeba od ledna nebo později....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.