| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Binturong, mně ale přijde šílený už jen ten nápad samotný, bez dalšího promýšlení, jaké množství. Strach chápu, ale nechápu, jak si někdo může chtít vědomě způsobit něco, z čeho ten strach je oprávněný.

Jinak já si u prvního porodu užila před i po CS. Druhý už byl lepší, ale taky po 12 hod skončil sekcí. Po něm bolesti už menší. Naštěstí jsem se hojila vždy dobře, ano, mám malý převis, ale to mi nevadí. Ovšem zírám, že se problémy s hojením můžou projevit i po tolika letech, jak píše Tereza.

Jo a za mě, samozřejmě je to už názor na základě toho, jak jsem dopadla, preferuji ted malý převis nad jizvou, tři týdny bolestí (u druhého to byl asi tak týden), než doživotní bolesti s pipkou. Protože ani u vaginálního porodu neznamená, že to končí porodem placenty a šitím.

Prostě "následky" porodu jsem individuální, záleží na hodně okolnostech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.