| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hilly,
porod dítěte prostě bolí. Ano je to nepříjemné,ale jaksi to k fiziologickému porodu patří. Bohužel ještě nikdo nevymyslel žádnou jinou alternativu,která by byla šetrná,bezbolestná a neriziková. Pro každou ženu je těhotenství i porod samotný velkou zátěží a to jak psychickou,tak fyzickou,ale s tím je jaksi potřeba počítat předem a ne se pak divit,že to bolí.
Alternativou není nechat si rozříznout břicho a čekat,že to sebou neponese žádné další komplikace. Rodila jsem 2x. První porod vyvolávaný,voda píchaná a dítě doslova vyrvané,protože jsem rodila otevřená na 4,5 cm. Druhý porod CV pro KP. Užila jsem si svoje,ale rozhodně bych si nenechávala dělat císaře jenom proto,abych se vyhnula bolesti. Na to mi přijde ten císař jako docela dost velké riziko. Je to klasická břišní operace se všemi riziky !!!!


Pokud se někdo bojí,tak,že z toho blbne a přemýšlí,že by se opil a v zásadě tak přiotrávil svoje dítě,tak buď dítě mít nemá a nebo se má obrátit na psychiatra .Sorry,ale mě to přijde neuvěřitelně sobecké bojím se,tak mě nezajímá co na to moje dítě.Klidně si zapařím hlavně,když to nebude tolik bolet. To fakt nemůžu pobrat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.