| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud to má jen při cestování tak je to nervového původu v mém případě to byl asi stres s vykonání velké potřeby mimo domov~k~. Bohužel jsem na to trpěla taky. Když to přišlo prvně, tak na mě dokonce u vlaku čekala rychlá, kterou přivolala průvodčí když mě viděla jak se svíjím bolestí břicha. Když mě přivezli do nemocnice, tak jsem si prošla vyšetřením od dětské gynekologie až po internu, UTZ břicha... Když tohle se mnou prožili rodiče několikrát na dovolené a vždycky mi ulevila až injekce Spasmopanu, tak jsem byla 14 dní v nemocnici, kde nezjistili vůbec nic. Jen zvažovali, jestli to nemůže být změnami na vaječnících a možná ovulace ~d~ Nicméně dostala jsem zprávu, kde bylo psané, že mi ulevují spasmopanové injekce, a tak jsme vždycky pro ni zajeli někam na pohotovost a zřejmě moje psychika měla berličku či co a postupně jsem se toho úplně zbavila. Ale ještě dnes si pamatuju tu hrůzu, jak rodiče balili uprostřed noci v průtrži stany a jeli jsme z dovolené domů, protože já jsem měla hrozné bolesti břicha ~Rv Určitě bych doporučila pořádné vyšetření - třeba nezjistí nic jako u mě, ale aspoň budete klidnější ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.