| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

NÚ je zkratka pro nežádoucí účinky.

Jsi v nezáviděníhodné situaci. Já práci sháním už přes rok, a nejsem schopna. A když chvíli jsem, tak stejně v našem regionuprostě není. I gtu uklízečku si rozeberou hned mezi známými. Ani jako dělníka mě nechtějí ...škoda mluvit, jen to vyvolává další splín.

Já už mám děti větší, ale od muže už poi té době poslouchám nejednu poznámku, ne zrovna lichotivou, kdy už se konečně seberu a půjdu dělat apod.
Nerad slyší, když se mi zhorší stav, už na to nemá nervy, bojujeme s prachama, dokonce jsme se dostali do stadia, kdy i ten špitál nebo PL bychom si dlouhodobě nemohli dovolit. To už je průser.
Zdechnu doma a bude klid. někdy se mi chce.

Ale tohle Tě nepovzbudí, viď.

věřím, že Ty najdeš tu správnou motivaci, sílu, a i léky. jsi mladá, vzdělaná, nadějná. Držím pěsti.
Děti potřebují zdravou mámu.
A co terapie? Já s tím každého opruzuji, ale opravdu si myslím, že jen léky nejsou řešením. Přece je nebudeš brát celý život. Potřebuješ posilu. Terapie by mohla být šance.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.