| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

cizuji : Od jeho matky jsem se ale dozvěděla, že jenom vyrostl a já to nedokážu posoudit, protože naši kluci jsem nezvykle štíhlí ....

mám známou, známe se od školky dětí, kluci jsou od sebe o jednu třídu, náš teď páťák, její čtvrťák. Vžycky byl silnější, do první třídy šel s 45 kg váhy, to už vypadal tlustě, teď už je vyloženě hnusný, má přes 60 kg ( v 9 ti letech !!! ) , neustále s prominutím žere, nestydí se ani loudit u spolužíků. Děti už s ním nechtějí kamarádit, posmívají se mu, on už funí, protože se nemůže hýbat ... prostě dost dět, byl už 2 x v lázních, kdy se povedlo, že i schodil nějaké to kilo, ale jak přijel domů, okamžitě to má zpět. Jeho máma je také tlustá ( ne plácaná, TLUSTÁ) a omlouvá to slovy, když jemu tak chutná ... a vaří svíčkovou se šesti. Několikrát jsme s ní na toto téma zavedla řeč i ve smyslu, že se mu děti posmívají a neberou ho mezi sebe ( tlustý prase je jedna z nadávek) , ale ona pořád tvrdí, že z toho vyroste. Nevyroste, protože má už teď pokřivené vnímání jídla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.