| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,

děkuju za zprávy.
To víš, že na vás pořád myslím!!!

Úplně mi to vehnalo slzy do očí, jak jsem teď četla, co píšeš.....~n~~n~, jak je malá pořád unavená a že se ti nezdá.... Ach jo.

Absolutně nechápu, kde mohla chytit takový hnusný bacil - a nejenom ona, ale i ty a synovec.....To snad opravdu aby člověk seděl na zadku doma a radši nikam nejezdil...Jako mně se někdo kolikrát diví, jak jsem na kluky opatrná, že jezdíme o prázdninách "jenom" na výlety nebo prostě to dělám tak, aby nebyli utahaní z nějakého velkého cestování, ale aspoň já jsem takhle klidnější....

Je to opravdu už moc dlouho a přesně jak píšeš - že malá vlastně už měsíc bude brát atb. - jedno za druhým...

No nic, jakmile budete mít zase po kontrole, tak napiš, budu na vás myslet v ten čtvrtek. Ještěže ty máš celkem takovou dobrou práci, že seš dost doma....myslím jsi psala, že chodíš uklízet - nějak brzo ráno, že?? Tak to je fajn!!~R^

Pokud bys přece jen chtěla zkusit ten lymphomyosot - tak já myslím, že můžeš i teď. Dr. mi říkala, že homeopatika se můžou, i když je akutní nemoc, antibiotika apodobně, ale úplně přesně to samozřejmě nevím, jak to má být - ale pokud bys chtěla vědět víc, tak napiš tady do sekce "Homeopatika" - jedna celkem zkušená holka homeopatka tam velice dobře odpovídá - poradila i mně, tak tam třeba zkus napsat!!!

Já na tu imunitu dávám Preventan junior, je to bez předpisu....jiné na předpis neznám.

Prosím tě, moc ti radím BIOPRON jako probiotika na tu střevní floru - malá ji bude mít po těch atb. zřejmě moc oslabenou. Já dávám malému každý den rozpuštěný ten sáček (ty tablety by mi zřejmě ještě nespolkl). Je to teda dost drahý (20 sáčků tady u nás stojí 280 Kč + mají teda 4 zdarma), ale já mu tu takhle dávám od těch posledních atb., které měl v půlce července, každý den - i teď, co je ve školce.

Tak ahoj, zítra už jsem v práci, ale nakouknu, jestli jsi nenapsala~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.