| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá Velrybo.
Věz, že v "tloušťce" ani v ničem podobném vnějším opravdu problém nevězí (já například mám ukázkovou postavu, ale jak víš, také se mi u dveří zrovna nepřetlačují potenciální nápadníci ~;))
Ale přišla jsem na jednu věc a to pozdějc, než ty, takže ty máš časový náskok ~;): mám resp. měla jsem v životě děsnej bordel, co se mi tam vesele kumuloval 40let, po které jsem si myslela (opravdu jsem tomu slepě věřila!), že za to může ten a to...no a když jsem ze svého života všechny "nepřátele" odstranila a bordel se prakticky nehnul, i došlo mi, že největším nepřítelem a blokátorem dobrého životního pocitu jsem si sama. (To teď nemluvím o nikom jiném než o sobě a o SVÉ zkušenosti.)

Pochopitelně, naráz se tolik bordelu uklidit nedá, ale rozporcovala jsem si ho na malé součásti a vybrala jsem si ty nejakutnější, a na těch jsem začala pracovat. Tady na Rodině to vidět není ~;), ale některé věci už se mi aspoň částečně podařilo dát do pořádku ~x~. Jen prostě na sebe musím být přísná - fakt přísná! (opět - jen moje zkušenost) Musela jsem se například stát větším pragmatikem - prostě řešit víc věcně místo emocema. Zkusit si najít "co je zatím" (proč jsem smutná nebo naštvaná nebo co mi vadí) a řešit TO, ne to, jak se to jeví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.