| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky všem

marůdkům Kubíkovi přeju at je brzy v pořádku,at vše vyjde tka jak si přeješ a jste v pohodě~;((

Školkáčkům Verunce a Filípkovi at nejsou nemocní a můžou do školky a brzy si zvyknou,je to určitě náročný,ty první dny,ale jak píšete musí to nějak jít,hlavně hodně sil Vám rodičům~R^

Jinak u nás nového nic,z práce do práce,občas nějaký výlet,ikdyž ted už dlouho ne,jak byli ty vedra,byla jsem ráda že jsem přišla domů z práce a nikam jsem nešla,minulou sobotu jsme byli v práci
a v pondělí jsem vpráci nebyla,přepadla mě nějaká střevní nepohoda,nebylo mě dobře,ale bylo to i trochu z nervů,opět stresy se švagrovýma,jedna se ted podruhé vdávala,měli jen malou svatbičku,čekali jsme to,kdy do toho půjdou a zase jsem opět zjistila jaká je falešná a ted se do toho míchá už manžel,takže mi je z těch rodinných vztahů poněkud na "blití" ani u nás to nebylo poslední dobou růžové,ale snažíme,vše se odvíjí i z toho,až bude klid a vyřeží se spory,sand i my budem v pohodě
ale dnes už Ok,v práci dobrý...prodloužili mi smlouvu do konce roku,příteli taky,tomu až do února~R^

a Danči do dalšího IVf nejdem,my teda máme ještě dva mrazáčky,ale zatím k tomu není vhodná doba a hlavně já nechci
Tobě přeju hodně štěstíčka a budu držet palečky

tak se mějte a užívejte zbytek léta,snad bude babí léto,slibujou...ted je docela hezky poslední dny,akorát včera pršelo

tak pa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.