| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

fobii na knoflíky má můj skoro 7 letý syn...už jsem si zvykla,má to od mala,nemůže vidět knoflík,natož mít na sobě něco s knoflíkama:-)už se tomu směju,ale velká sranda to nebyla-musela jsem vyházet všechny věci kde byl sebemenší knoflík,kalhoty zásadně jen na šňůrku....vadí mu knoflík i na mě,vyloženě mě prosí,ať si to sundám,když se ho zeptám,co mu na nic vadí,tak to nedokáže říct..musela jsem i vyměnit ložní prádlo s knoflíkama,máme se zippem:-)

jinak já jsem klaustrofobik a zároveň mám ale i strach z velkých prostorů-stadiony,velká nákupní centra-nedávno jsem to sama překonala na koncertě Kabátů v Praze,ale museli jsme mít místo hned u východu"abych mohla dýchat"....nakupovat samozřejmě chodim,ale točí se mi hlava..jde to překonat...měla jsem i strach jezdit v MHD,"bála" jsem se,že mě někdo sleduje,vadí mi to dodnes,ale do práce jezdit musím,nesnášim,když sedim proti směru jízdy a lidi na mě koukaj(i když třeba nekoukaj,nevim)....nesnášim zvuk ptačích křídel,to mám úplně husí kůži...když někde jsme nebo i doma,musí být furt otevřené okno,takže přijdu k někomu na návštěvu a poprosim ho v první řadě,aby to okno otevřel-tohle nechápu,ale kamarádi jsou zvyklí...nesnášim žížaly,hady-to by byla moje smrt a to myslim vážně,no je toho víc:-)tak buďte v klidu,každej má něco~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.