| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,
moc tě zdravím a hlásím, že už jsme doma od doktorky. Malou poslechla a říkala, že už tam "konečně" nic nemá, tak mám obrovskou radost a v pondělí už by event. mohla do školy, mám se rozhodnout o víkendu. Ptala se, jestli malá ještě kašle, tak jsem řekla, že občas, ale že je pořád dost unavená, ale že se to už střídá s "neúnavou". Nemám ji prý ještě měsíc ničím zatěžovat, žádné kroužky po škole apod. Ve škole nelítat a kdyby něco, hned máme přijít. Říkala jsem jí, že ve středu 14.9. jdeme na tu imunologii, protože se mi pořád nelíbí to dýchání v noci, dýchá o hodně rychleji než před tím zápalem plic, tak chci, aby jí zkoukli na té alergo-imunologii, aby se jí to nezvrtávalo v astma. Mám hrůzu, jak dlouho vydrží v té škole, je to o nervy.
Na vás jsem taky moc myslela, držela jsem palce, aby malý neměl teploty, ale když říkáš, že krk má bledý, tak to angína být nemusí. V té školce je bacilů habaděj, může to být nějaký zvracecí bacil, tak se není čemu divit, že malý nechce jíst. Malá taky nic moc nejí, určitě tak o 75 % míň než před nemocí, ale tajně doufám, že se zase rozjí. Teď snědla pár špaget s omáčkou, jindy by si přidávala další talíř, teď snědla sotva třetinu. Už nevím, co jí podstrojit, aby jedla. Jogurty nechce, palačinky byly včera hned venku, rohlík se šunkou taky ne, k snídani měla kousek sušenky. Odpoledne jí zase udělám ovoce a ovocnou šťávu, musím ji nutit. Začala jsem jí dávat taky Actiferin (železo), aby se trošku vzpamatovala. Byla strašně bleďoučká. Teď se dívá na Lucii,postrach ulice a chtěla zase peřinu a polštář, že si lehne. Ale aspoň, že už poslechově to tam má dobrý.
Napiš, jak se daří malému, co teplota a hlavně to pondělí na vás budu myslet. Přeju ti klidné odpoledne.~6~~;((:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.