| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky si dovolím přidat svoji zkušenost.
Sice už mi je víc než 2x 16 let ~t~, ale na záněty ledvin bohužel taky trpím - jak tu někdo psal - tak 2x do roka ~:(.
Z mé zkušenosti - sex s tím určitě souvisí, nejde jen o hygienu jako takovou, ale prostě se ta močová trubice při sexu dráždí a pak stačí málo a pár potvůrek, který normálně nic neudělají a rozjede se to ~7~. Na urologii mi dr. poradil vždy před a po sexu se dojít vyčůrat, i kdyby to mělo být malinko... A taky, v době, kdy probíhá zánět a bere třeba ATB žádný sex.

Samozřejmě je důležitý také dodržovat pitný režim - hlavně v teplých dnech. Já jak to občas zanedbám, tak je průšvih...

A vynechávat taková ty krátká trička, bundičky apod. z kterých lezou ledviny ~d~.

Jinak z alternativní léčby moc neporadím, brusinky, já zkoušela i Manosu, taky to asi trochu pomohlo.

Co se týče psychiky, je možné, že to trošku souvisí se stresem, to bych věřila. Ten vyvolává spousty zdravotních problémů, bohužel ~d~



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.