| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,
tak to jsem ráda, že malému je už líp. A jak je staršímu synovi nyní? Ještě má nutkání na zvracení? U nás se to (ťukám co můžu) lepší, malá už začíná víc jíst, byli jsme odpoledne všichni na dvorečku a pracovali na zahrádce, tak si sázela nějaká semínka, našla i pár žížal, pak jsem ji vzala domů, chtěla mozarelu, tak jsem jí to nakrájela na plátky a k tomu rohlík, ale chtěla jenom tak samotnou a pak že by si dala ty malé řízečky z oběda s bramborovou kaší, tak to taky snědla. Jsem tak ráda, že už jí začíná chutnat. Včera těsně před usnutím snědla v peřinách jogurt, tak snad už to bude dobrý. Držím ji pořád v klidu, aby vůbec nelítala, jen volně chodila a když se jí zachce, tak ať se natáhne, což ona moc ráda, obloží se hračkama na posteli, pouští si z foťáku záznamy z léta, dívá na pohádky, kreslí. Dneska posílala dopis kamarádce z ulice, že by už chtěla, aby za ní přišla, že si budou hrát v pokojíčku, namalovala jí tam papouška a spoustu srdíček, že ji má ráda. Strašně jí chybí děti, je pořád doma, už se těší do školy..... Já mám šílenou hrůzu, aby zase neodpadla s horečkama, ty šílený čtyřicítky bych už nechtěla nikdy zažít, bylo to strašný. Nemohla jsem jí to srazit, pořád to šlo nahoru, až 3. zábal pomohl. Byla jsem už strachy bez sebe.
Gerberko, já už mám ze všeho takový nervy na pochodu. Ráno na mě volala máma, že se ztratil děda (můj táta). Že tam nemá ani pyžamo, oblečení že tam je, ale děda+pyžamo ne. Barák odemčený, tak jsme ho ráno v půl osmý hledaly kolem baráku, v garáži, za barákem a nikde. Já se třásla jak osika, aby někde nepadnul, on má špatný tlak a srdce, jeho táta zemřel náhle v 60 letech. Máma i já jsme byly už na pokraji sil, máma už si myslela, že mu tam "cvaklo" a že nám běhá někde venku v pyžamu (je mu ale teprv 66 let), lítaly jsme jak splašený a v tom se děda objevil na kole, že prej si jel do trafiky pro noviny a na to pyžamo si navlíknul věci, co měl dole v kůlně. Tak to nám spad kámen ze srdce.:-)
Tak Gerberko, držím palce na dnešní noc, ať se všichni v klidu vyspíte a zase napiš. A určitě to pondělí dej vědět!!! Hezký zbytek večera.~;((~;((~;((:-)~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.