| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"hele, a co je vlastně špatnýho na tom, vypadat na tolik, kolik mi je?"

No, asi takhle. Já se na 40+ NECÍTÍM a NEVYPADÁM, tudíž prostě mi VYHOVUJE "vypadat" tak, jak se cítím, totiž "mladší" ~;)
Prostě nejsem "mamina", ale "holka", tak mi vyhovuje i vypadat jako "holka".
Samozřejmě, když budu VYPADAT svou podstatou jako "mamina", tak já nejsem typ "křečák", který by si hodlal "mládí" udržet za každou cenu. Plastiky apod. nepřicházejí v úvahu. Ale na druhou stranu vím, že když o sebe přiměřeně dbám (lehký makeup, čerstvě umyté vlasy, čisté ladící oblečení), tak si taky PŘIPADÁM, jako když na mě ZÁLEŽÍ, což je pro nás, co jsme někdy měli problémy se sebeúctou, dost důležité ~t~

Ony jsou takové typy žen (D. Patrasová, E. Hrušková), které dlouho vypadají "mladě", jenže pak najednou vypadají jako "staré mladé" a nejde s tím v podstatě nic dělat, protože jsou "typ diblík". Naopak ženy "osudového typu", ty sice vypadají celý život "starší", ale právě pak po 30+ či po 40+ začnou vypadat právě proto úžasně a svým způsobem "mladší".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.