| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak se zkusím trochu rozepsat:-)
Ráno v sedum jsem si ji vyzvedla. Byla tam ještě jedna maminka se 7mi letým synkem. Dali nás všechny 4 na pokoj. Sára měla jít na zákrok kolem půl deváté, chlapec kolem 10 hodiny. Vybalila jsem trochu věcí a za chvíli přišla sestřička a dala Sáře kapky do nosu. U toho teda brečela, kapky do nosu nesnáší. Ale pak jsem ji nosila a asi 3min. a už byla utlumená. Měla přivřené oči, občas si zpívala, taková apatická, spokojená. Kolem 7:50 přijela sestra s lůžkem a Sáru jsem vyslékla a dala na lehátko i s peřinou. Jen se usmívala. Jeli jsme společně do 3patra do předsálí. Tam ji pán přendal na ještě jiné lůžko a přikryl zelenou plachtou a prostěradlem, zabalili ji a dali na hlavičku takovou tu bílou průsvitnou čepičku. Stála jsem tam s ní tak 10-15min. Pěkně jsme si vykládaly o blbinách apod. Tak 8:05 přišla jiná sestra, že jestli máme panenku, říkám že jí ji zapomněli v kurzu nabalit, tak, že dají nějakého slona. Pak si Sára už nic nepamatuje, jen se domnívám, dali jí aby nadýchla přes masku balonek. Křik jsem neslyšela, fakt kapičky účinkovali u ní 100%. Sestra říkala, že mám přijít za 45minut. No ale znáte to, došla jsem zpět za 40minut ju v předsálí čekat. Přišlo mi to jako věčnost. Furt nikde nikdo kdo šel za mnou. Asi v 9:05 vyšla sestřička, že už to má zasebou, ale že mi ji sem dovezou za 15minut, že ještě ji monitoruje sestřička nebo co. Vzali dalšího chlapečka. Opravdu tak za 15min. mi ji dovezli a zavolali sestru od nás z oddělení ať s námi jede dolů. Se sestričkou jsme ji dovezly dolů, přendaly na postel. Spinkala. Jedno oko měla zalepené, ale operovali obě... lepí jen jedno, aby se dítě po probuzení neleklo tmy. V ručičce měla píchlou "kanylu"? takové to kdyby se náhodou něco stalo, by ji připojili na kapačku. Spala asi 2hodinky, pak se probudila, chtěla držet, maličko tekly krvavé slzy, ale za 15minut zase usnula a vzbudila se tak v 16hod, ale musela jsem sedět vedle ní a držet, jinak tekly slzy. V tak 16h se probudila, mluvila, měla žížeň, dala jsem jí po malých lokách trochu napít. V 17hod. chtěla na wc, ač jsem ji nesla, říkala že ji bolí bříško a i ty tři loky vyzvracela. Dál jsme jídlo ani pití nezkoušela. přišla mi teplá, ale měla 37st. přesně. Tak jsem s ní ležela až do 20:40, kdy se zhaslo, tak jsem ji uspala a šla na své lůžko. No ještě 2x jsem ji v noci uspávala. V 6:15 byla vzhůru. Pomalu jsme šly na wc, říkala že ji bolí bříško, ale že má trošku hlad. Zkusily jsme po kouskách a pomalu hrušku. Udržela ji. Na snídani jsem ji pak dala suchý rohlík po částech a ten už udržela. Ráno měla 37,1. Pak vizita. Doktor spokojený, vše standartní. Do dálky žádná úchylka, do blízky zbytková, která se nechává. Na teplotu a proti bolesti (děti si stěžovaly že je oči bolí) nám dal Nurofen ať dáváme 2x denně. A volaly jsme manželovi, ať pro nás dojede. Po Nurofenu se zbrchala, dodal jí sílu. Máme pak po 3hodinách mazat dovnitř oka Opthalmoframykoin, to mi u toho doma brečí. Na noc jsme dali Nurofen. Teplotu pořád kolem 37, ale už sní pěkně všechno. Když ji oči bolí tak je zavře a odpočívá. Jsme doma, světlo jí nedělá moc dobře, ale jinak už se lepší. Očička má ve vnitřních koutcích krvavé, víčka měla maličko nateklé, řasy slepené od té mastičky. V den operace byla bez brýlí, od včera úž jsme když nespí měli brýle dávat.

Tak snad jsem nic nezapomněla a doufám, že jste dočetli až sem a omluvili plno chyb:-) Román po sobě nečtu:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.