| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, v pohodě, stejně už tu nikdo nechodí:-)
Teď nešilhá vůbec, neviděla jsem jediný moment kdy by jí zajelo oko. Ale nekoumám to, má to krvavé a víčka trochu oteklé, takže to ani moc nejde vidět a navíc abych řekla pravdu nedělá mi to moc dobře:-)
Kontrola byla den po operaci, ten samý co je operoval si je přišel zkontrolovat a přeměřit a má na starosti všechny děti tam v oční škole(školce) takže si je během týdne určitě vyšetří. Cvičení jak probíhá nevím, cvičí hodně dopoledne, pak prochajda, oběd, spánek a pak pohybové cvičení kdy se ale zapojují oči. Konec této školky má datumově 7.10. Časově tak bude 7:30-15:30
Ke cvičení v její oční školce, nejdříve jsem si myslela, že tak po 3týdnech to bude stačit už jen tam. Ale vzhledem k tomu, jak se tvářili k té změně, že nebude pobytově, ale bude denně dojíždět, tak to radši ani nevytahuju, jsem ráda, že vyšli vstříc aspoň tak. Ve školce ve Zlíně cvičí tak půl až 3/4 hodiny (co si budem namlouvat). Tady cvičí dopoledne tak 2,5hod a odpoledne tak 1hod.
Ty očička má krvavé pořád stejně jako první den (jen teda s těch koutků už nic neteče), kdy se to zlepší nevíš?
Byli jsme i chvili venku, ale až zašlo slunko a jen kolem baráku. I tak se hned unavila.
A jak Janet vůbec válčíš ty?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.