| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zakladatelko jedna věc je jistá i pitomým koupáním si buduje vztah s dětmi. Za deset dvacet let ti bude fnukat na ramenou, jak si ty děti vůbec neužil..... Ono je totiž rozdíl uživit rodinu a uživit rodinu.... Jsou pánové , kteří "živí" rodinu a ještě pak mají čas jet na golf, tenis, basket..... Myslím si, že tak jako on má právo chodit do práce, tak ty máš právo, aby on ti pomohl, protože to nejsou prostě jenom tvoje děti. A pokud je ochotný udělat něco pro cizí a pro Tebe ne, tak to bude asi spíš problém partnerský než ,že je unavený.
~o~
když mě můj manž. občas naštve ze stejného důvodu, tak mu jasně říkám, to neděláš kvůli mně, ale kvůli sobě, já ti nebudu potom utírat slzy zmaru nad tím, jak jsi si nevytvořil vztah ke svým dětem. Pro něj je péče o děti odpočinkem, protože to dělá půl hodiny denně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.