| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj syn byl zřejmě taky na takovém sadistickém táboře.
Když jsme si ho odváželi domů, tak jsme museli mít v autě stažená okénka a já citovala hlášku z Rafťáků: " Jeď rychle, tady hrozně smrdí pole..." ~8~ ~t~
Když jsme se ho pak ptali, jestli se tam za těch 10 dní vůbec myl tak řekl: " No jednou jsme se mohli mýt v potoce, jednou nás sprchovali hadicí, jednou natočili vanu ( polní vana), ale já se zarytě věnoval plnění úkolů k získání třech bílých tesáků, takže jsem všechny šance promeškal..." ~t~ ~t~
Podotýkám, že měl chodidla tak černá ( směs barviva z bot a špíny) že mu to zůstalo v kůži a nešlo umýt, odrůstalo to měsíc..Ale byl spokojenej, ty 3 bílé tesáky získal! ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.