| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kotyku - žasnu. Tak to jo, když automaticky se čeká násilí. Tohle měla být a byla bývala by poměrně pokojná akce - nebýt tohoto incidentu. Přijela jsem akci podpořit, ale bála jsem se připojit přímo, stála jsem bokem. Pak jsem viděla známé s dětmi a prej - pojď, nestůj tam, čeho se bojíš. Bála jsem se extrémistů a toho, že se to zvrhne. Proto jsem nechápala, že i oni tam měli děti, i v kočárku, holky měly botky na podpatku. To já ani náhodou, děti jsem ze strachu nevzala a boty měla takové, abych mohla v případě potřeby utéct. Ne před extrémisty, ale před akcí mlátiček. Pak jsem viděla, že nikde se nic neděje a vyhrotilo se to až tehdy, když zasáhli mlátičky. Toho chlapíka jsem neznala, myslím, že jeho dítě dozadu stáhli ti, kteří je znali, ale vyděsilo nás to a opravdu jsem měla strach, protože ti, co ho mlátili, byli jak šílení. A zarazilo mě, že se občas z té lajny některá mlátička oddělila a šla si bouchnout. Fakt jo, to se dělo. Hrozný. Pak tam nebylo bezpečno, začala panika, někteří se hrnuli dopředu, někteří zpátky, děti brečely, dospělí křičeli - volali děti a volali na mlátičky - nechte nás být, nic neděláme. Odpověď - drž hubu, krávo. To jsem taky slyšela na vlastní uši.
Kamarádka vzala svoje dítě z kočárku na ruku, druhý dítě za ruku, já jí vzala kočárek a urychleně jsme opustili prostor. A byla jsem ráda, že nás nebylo víc a pitomci neměli bezva nápad - odříznout celou skupinu mlátičkami a nenechat je ustoupit. Je pravda, že tohle se nestalo. Kdyby jo, dopadli bychom mnohem hůř.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.