| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já mám tři. Dvojčata, devět a kluka, čerstvě dva. Popíšu ti jen včerejší večer při Prostřeno. Starší syn si Dalna hlavu peřinu a chodil po bytě a strašil, hrál si, hlavou narazil do skříně a pak to val o roh. Naštěstí hlvu měl zabaleno v té pěřině. Dcera a mladší syn s veselým jekotem za ním lítali a různě na něj skákali. Po marné snaze je usměrmit, to vzal mladší o roh skřínky. Strašná sranda. A dcera si do toho ještě stihla hrát na koně a že jako skáče parkur. (V čemž je celkem vytrvalá a zdatná)Z Prostřeno jsme neměli nic,ale zase byla sranda. Jinak jet s námi třeba tramvají je taky zážitek, když mají děti dobrý den, tak mají jenom "chytré" otázky, když se zhádají, tak těm lidem nezávidím. Všechny tři děti jsou jak uragán, když spustí, špatně se zastavují, všichni tři jsou lvi a mají všechny vůdčí osobnost a tak to podle toho u nás někdy vypadá. Já dělám to, že si uvařím kafe, sednu k PC a snažím se je moc nevnímat.(Chvilku, aby se mi nepřizabili, malej rád skáče z horní palandy na dolní)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.