| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko,

tak to jste dneska zvládly dobře, zítra jde taky na ty 3 hodiny? Byli jsme pro ty výsledky krve - těm číslům samozřejmě vůbec nerozumím, ale dr. prý, že jednu hodnotu má tak "na hraně", ale dál nic neříkala, že by to tomu mělo nějak bránit, tak nevím....jinak ho prohlídla, napsala zprávu a v pondělí do té nemocnice. Modřiny na nohách se mu taky dělávají, ale fakt dr. se k tomu nijak nevyjadřovala, tak uvidím, až to zkouknou v té nemocnici den předtím....~d~

Lipoo,

ad povaha - cizích lidí se nikdy nebál, vždy byl v pohodě, nijak na nás vázaný nebyl, až na strašidelné ranní scény téměř celý minulý rok ve školce - ale už jsem byla v šatně a vyřvávat jsem ho neslyšela, takže jenom se ode mě odpoutat - to bylo pro něho těžký.

Teď jak chodil ty 4 dny do školky na začátku toho září, tak byl o hodně lepší než loňský rok (a to jsme měli strach po těch prázdnininách, jak to bude), ale stejně se tváří jak umučení a smlouvá každé ráno v té školce. Odpoledne, když se pro něho přijde, tak se tváří, že nás vůbec nezná a vůbec domů nespěchá~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.