| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky,
no s tím docházením do školy taky nevim. Maruška to má do školy asi 10minut cesty (do kopca :-)), ale je tam jeden přechod přes hlavní tah. Tož se toho tež bojim. ~7~
Ale bydlíme na ulici , kde bydlí holčička, co bude chodit s Maruškou do třídy. Tak uvidíme, jestli se holky nějak více skamarádí. Zatím nijak extrémně nekamarádí. Ale její mamča je fajná.a zatím nepracuje. ted jí skončila mateřská. tak říkala, že uvidí jak to bude příští rok. ale že by klidně i Marušku vzala, jak půjdou do školy-školky při jedné cestě někdy. že bysme se mohly domluvit. No a mamka bude asi taky vodit - je v důchodu.

Včera jsem jela do toho teska. Chtěla jsem marodkovi koupit něco za statečnost. Tak sjem koupila takové koníčky - něco jako My little ponny. ale je to tescová řada. a jsou promakanější než ti originál koníci. mají normálně ohýbatelné nožičky! můžou si sednout, lehnout, hýbat se s nima může. Byla to taková sada tří koníčků. jeden z nich je malinký a má dokonce i plenečku :-) a u toho spousta nějak cipovinek - sponečky, hřebínky atd. No krabice za 180kč. Super cena. Měla obr radost :-)

Včera jsem ještě odpo mluvila se sestřičkou. volala jsem jí ohledně toho, že Maršuka ted zas nebude chodit do školky. a přeobjednání kontroly na jiný den. No nešlo ji zastavit. Mluvila jsem s ní 12 minut (naštěstí z pevné z práce :-)) nebralo to konce ty chválozpěvy na Manči. :-) Sestřička ji úplně zbožňuje. Že je Maruška úplně úžasná, jak si tam s ní povídá. a že je blbé, že ted už tam nemá ve třídě sobě rovné děti - psychicky. Že takové ty děti, co už jsou rozumově vyspělé, tak už šly do školy. A že ted tam jsou už jen noví prcci. a pětileté děti, tak jak Maruška. Ale že jsou takoví jiní než ~s~. Tak jsem říkala, že třeba Lenička, že tam je. A ona hned že Lenička je sice Maruščina kamarádka. Ale že to je sto a jedno. Že jsou mentálně obě úplně jinde. Že Maruška komunikuje jak velká. Její povídání mají pointu. Že se spolu hrozně nasmějou. A že jí to hrozně moc pálí. Že kolikrát něco vysvětlujou i ve školce, a že ona je hrozně bystrá. že hned pochopí vocogou. A její slovní zásoba je jak od dospělého. Že má hefty šílené ~:-D a vždycky ví, co kdy použít.
No že je jí to líto, že je marodeček. a že jí bude sbírat obrázky. A že ji mám pozdravovat atd. atd. No fakt je úžasná :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.