| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem. Minulý týden jsme měli ve městě festival. Takže jsme chodili tam…..skoro denně trdelník. Pokoukali jsme se a ohňostroj byl prostě nádherný! Luk se přihasil v 19:15 ze závodů a měl se co umýt a najíst,abychom odešli včas.

Ájo návrat od známých nic moc….už máš opravené auto? Máš PUnto? Nebo se pletu?

Doolly super , že exém zmizel. A jak je Vikymu? Kolegyně nám dneska dovedla do kanclu zvracející dítě….mám z ní fakt radost…….(puberťák mohl snad zůstat na telefonu si myslím …navíc co tu je tak nic a není ani tak mrtvolně bledý jako, když to mají kluci....)

NYko ten pokojík fakt nádhera. Doufám, že i majitelka spokojena.
A směju se tu jako blázen…Ráďa a nočník ~t~~t~~t~
Co ho zrušit a chodit na WC – schůdek a nic a prkýnko……Dan měl nočník na 2 použití a odmítal ho kdysi taky….pořídila jsem další schůdek a bylo…

Sarks teda koukám, že se vůbec nenudíš.
Tak Staníkovi,ba yse tam dál líbilo bude to nejhlavnější.

Luk nějak poslední dobou řeší jen kvanta jídla…..holky za chvilku Vás to čeká taky……2-3obědy není problém :-D pak mu opět vyrostli nohy a bohužel nevydrží v botech než bude potřebovat zimní….dělá mi chlapec radost…(no po roce kdy mu vyrostla noha jen o číslo se zase předvedl co umí)nejsou mu hřebový na orienťák, ani náhradní salamony na běh a ani ty s membránou…..a ze sandálů mu lezou palce…..(manžel na něj: Luky zkrať to….který boty Tě netlačí- prý sálovky a holinky)~8~
Dooly otázka na TEbe jak je to za hranicema s botama pro kluky od 40víš.....myslím tím min. 43....je tam větší....

A předevčírem mu říkám- zkus si dlouhý kalhoty….Luka odpověĎ: „ Maminko, prostě najdi si lepší zábavu. Tohle by Tě rozčílilo. A mě by rozčílilo v krámě zkoušení nových. Budu ještě chodit v 3/4šortkách- ráno to přeběhnu a zima mi není.“

Manžel má další ATB neb borečka není na ústupu takže 20denní kura nepomohla…….

Daník celkem dobrý….sucho a to i přesto, že mi příjde, že se asi nastydnul….je znát, že jsme minulý týden poustevničili a manžel ho nešel přikrýt….já spím jak dřevo.~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.