| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, na jednu stranu Tě chápu, protože jsem vystudovala fyzioterapii na VŠ, takže chápu přesně Tvé důvody, proč chceš to a to.
Na druhou stranu chápu i tu babičku, v době jejího mládí prostě nebyla taková osvěta, takové znalosti ohledně výživy a rehabilitace.
Pokud babička nechodí na návštěvy často, tak bych výjimečně sem tam nějaký prohřešek povolila, pokud jsou její návštěvy častější, asi bych byla důsledná, ale chtělo by to vysvětlit babičce proč na tom trvá. Chce to vcítit se do babičky, být empatická, trpělivě vysvětlovat a být neústupná, pokud na svých zásadách opravdu trváš.
Já osobně jsem nějaké ty hříšky prarodičů tolerovala, abych nezkazila radost, ale také jsem se spíše snažila vést je tam, kam chci já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.