| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tvůj terapeut je Tvůj supervizor? Nebo chodíš na výcvik PA a na terapii k někomu jinému?

Je to zvláštní číst, ale vlastně i terapeuti jsou lidé a procházejí podobnými situacemi jako jejich klienti, řeší podobné potíže, nikdo není "za vodou", když absolvuje výcvik...jsem si teď více uvědomila.
Jen asi lépe vidí cestu ven.

Psala jsi, že Tě ani tak nezajímají dg. jako příčiny.
Já mám zkušenost, že ani nalezení příčin často není samoléčivé. Minulost nezměníme, a když už ji tedy známe, důležitá je spíše změna postoje k té skutečnosti, než samo odhalení příčiny v minulosti.
Naopak někdy je i cesta cílem.

Vidím to třeba na sobě. Myslím, že se nikdy nedopracuji k nějaké "prapůvodní příčině" mých problémů. Patrně žádná ani neexistuje.
Ale už ten proces psychoterapie je mi natolik podporující a ozdravující, že vlastně ani na nic nemusíme přijít. Lepším se i bez toho.
Objektivně to tak nevypadá, ale subjektivně cítím velkou změnu. Jsem jiná, než když jsem do terapie šla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.