| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Dojanko -

díky, že na nás myslíš....taky jsem si říkala, jak jste prožily víkend s malou...a že máte posvícení - mňam, tak takový dobrý obídek!!~v~

Dojanko, zítra ještě přímo ten zákrok nemáme. Jdeme do nemocnice na přípravu - mezi 9 a 10 ráno tam máme být v nějaké ambulanci. Zákrok je až v úterý, to tam máme být v 7 hodin ráno, má být nalačno....pak mě manžel odveze do práce na ten 1 den a odpoledne nám zavolají, že si můžeme přijet.

Spíš si říkám - budu dávat na zákrok absolutně zdravý dítě, který lítá jako čertík všude, dneska a včera s motorkou takový kus jsme u nás šli a na dvoje hřiště a vůbec není unavený, nic, prostě ve výborné kondici. No jo, co naděláme....zase je dobře, že je to teď - před sezonou a je dobrý počasí, lepší než absolvovat to třeba někdy v prosinci nebo lednu, že???

Prosím tě - nepamatuješ si, co ten malý bude moct potom doma jíst?? Bude moct jenom nějaké kašičky nebo výživy?? Nepamatuješ si, jak dlouho?? A nevíš, za jak dlouho bude moct jít ven - aspoň na procházku?? Já tedy nikam s ním pospíchat nebudu, říkám si - pokud to dobře půjde, tak by do víkendu byl určitě jenom doma a nikam, ale potom bude doma ještě ten další týden (jak je ten státní svátek - vlastně až do konce září bude doma) - tak to snad už bude moct ven - nemyslíš???

Já vím, že je to strašně individuální, že záleží na tom, jak to vůbec dopadne - může mít teploty a nemusí, může mu to nějak krvácet a nemusí - to já vím. Ptám se jenom tak orientačně

Nebo Lipoo - nevíš, jaký je potom nějaký režim???

Dojanko, s tou tvou malou už fakt nevím....asi je tak hrozně moc slabá, že každá byť malá námaha (jako třeba s tím králíkem) ji prostě strašně unaví a pak to v ní zase "píská" - no, jdete v úterý na všechny ty odběry, tak snad potom budeme moudřejší....a určitě ty antibiotika měsíc v kuse taky nepřidaly k její kondici - to by nepřidalo nikomu, obzvlášť malýmu dítěti....zítra jde opět do školy, že?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.