| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No to je dost těžká otázka - vím z vlastní zkušenosti,že lékař nemusí poznat angínu ( u mě na VŠ) ,zápal plic (u mě před 4 lety) . No ale osobně jsem se s podobnou zkušeností u naší pediatry nesetkala, moje děti mívají záněty průdušek nebo virozy. Jednou měl starší impetigo - z toho jsem byla dost vyděšená, to bylo zaléčeno okamžitě správně. Párkrát měl starší průdušky na hranici - nebyly všechny předpoklady k podání ATB ,udělalo CRP a nedostal ATB a vyléčil se tradičně ležením a sirupem na odkašlávání.

Abych odpověděla - ano paní dr. dělá CRP v ordinaci, dokonce to bylo bez poplatku.

Ale s chřipkou nebo angínou jsme se zatím nepotkali, záněty průdušek byly také bez následných komplikací ..... takže já žádnou negativní zkušenost nemám. Starší měl laringitidy - to už mu byly tři roky - a zvládali jsme je úspěšně doma (paní dr. mě poučila co dělat a dala mi léky domů), asi 2x v životě měl 40st horečky (max. 2 dny ) to jsme také řešili doma .... takže zatím jsme žádnou vyloženě složitou situaci neřešili.

Co se týká té čekárny,tak ta mi také dost vadí - má to jen jednu výhodu, když má dr. třeba dovolenou je zastupující lékař v protějších dveřích a stačí,když sestřička přejde chodbu a vezme si kartu. Ale to je asi tak to jediné - ovšem přežít se to dá. Musím přiznat, že už jsem viděla lepší,ale i horší čekárny.

No to rozhodnutí je nakonec na Vás, jen jsem chtěla ,aby jste nepodlehla úplně prvnímu dojmu. Možná v budoucnu zjistíte,že si s paní dr. opravdu nesednete nebo naopak budete spokojená, to je vždy sázka do loterie. Bohužel jako matka jste v první bojové linii a prvním diagnostikem svých dětí budete vždy Vy.

No dětský lékař se smyslem pro alternativní (přírodní) medicínu by se mi také líbil,řekla bych že paní doktorka je spíš tradiční - ale možná se jen v našem případě ještě nestihla projevit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.