| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

vsechny moc zdravim a omlouvam se, ze jsem nenakoukla hodne dlouho. Byla jsem pres leto bez PC, definitivne klekl a teda uplne jsem odvykla sedet od PC.
Nebo lepe receno vubec to nestiham, uplne sporadicky nakouknu, ale kdyz chci napsat par radku vetsinou uz nekdo neco chce.

Kacenka nema jediny zubak V sobotu bude mit 10 mesicu a zatim se teda jen plazi a houpe na kolinkach, zatim neleze. Obcas se v pokoji, kde spi holky vyhoupne na 4 na koberci a pridrzi se postylky a jde jakoby v predklonu do stoje jen na dve nozky.
Asi nam to lezeni hodne spamuje, ze v mistnostech, kde jsme cely den mame parkety a hold ji to kloze.

JInak noci u nas zacinaji byt vazne hruuuza. Kacenka je zvykla na prso a probouzi se nekolikrat. Vcera spala pres den dele a v noci se probudila v jednu vyspana a do pul ctvrte se tam smala a snazila se me atakovat No veselo veselo, ale ja uz sotva lezu, proste Janca s Majdíkem mi pres den davaji teda vazne zabrat.
Dala jsem je v pondeli poprve do mistniho MC, kde je placene hlidaji na dopoledne, tak budeme trenovat, jeden den v tydnu, myslim, ze by mi to pomohlo a jim zpestrilo ten tyden.
JInak dneska jsme byli u zubare, holky OK, ja maly kaz a zitra nam prijede deda, tak budou mit holky o zabavu postarano ;-)


Danci, drzim moc pesti, napis prubeh IVF, budu na vas myslet ~;((~;((~;((

Leni, my si pisaly, diky...

Verunko, co uv as, v praci je vse ok doufam. ? Jste zdravi ?

Minx, ahojik, je to tak, jsem porad v jednom kole. je to nekdy vazne sileny....obcas mam krizi, ze bych sla nejradsi do prace, ale vim, ze je to hlavne tim, ze v noci nespim a chybi mi sily a pak s tim souvisi i psychika no.....je to naaaarocny ne ze ne, ty tri cacorindy.
Filipek mel narozeniny ~x~ Doufam, ze se nepletu s datem 13.9. ze ? :-) Dodatecne preji vse nej nej nej !! A Radimkovi k 10. pidinkam, nejak se nam to blizi ten rok co? Kacka ma 10 mesicu v sobotu. uf. ~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.