| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj ženský, dlouho jsem tu nebyla. Koukala jsem zpětně na fotky a trochu početla o prvním školním dnu červňátek. Moc všem přeju, aby se jim ve škole líbilo a aby jim to nadšení vydrželo co nejdýl......

My jsme se v pátek vrátili z Bulharska, kde jsem strávili krásnejch 15 dní. Moříčko čisťoučké, pláže poloprázdné (jelikož jsme byli mimo sezonu), teplo, slunko, no prostě idylka. Ani se mi vracet nechtělo.....

Barča dostala odklad a tak nastoupila opět do školky. Myslím, že jsem udělala dobře, ona je fakt děsnej cíťa. Kvůli všemu pláče. Do dneška nechce spát ve školce. No od října jí to začne. Bude muset spát - má 3 dny v týdnu školkový kroužky a já nebudu běhat jako trotl.

Adélka začla chodit do školky a s její povahou malýho ďáblíka, jsem si myslela, že to bude v pohodě. A bohužel není. Dneska je tam počtvrté a pořád brečí. Druhej den jí ode mně nemohla učitelka ani ODTRHNOUT - držela se mě za krk a děsně řvala. Je to fakt psycho. Od rána mě prosí, že nechce do školky a kňourá. Ale potom ve školce to celkem zvládá. No však ona si zvykne.

Já jsem od září nezaměstnaná, na podporu nemám nárok, protože jsem v práci dostala odstupný, tak začínám něco hledat. Příští čtvrtek jdu na pohovor, tak jsem moc zvědavá.

Rendo dodatečně všechno nejlepší k narozeninám.

A snad vložím pár fotek z dovolený. Všechno jsem zapomněla!!! Trvalo mi to asi půl hodiny, než se mi podařilo vůbec najít, jak se to dělá!!! Tak doufám, že se to povede. Mějte se bvšichni krásně......













Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.