| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ten barák je váš, jo?!

Ono z toho úpříspěvku není patrné, zda šlo o malou motorku nebo o velkou, je to venkoncem jedno, neboť s ní ublížil malému dítěti a neměl na ní co dělat... A jeho matka - co by dělala, kdyby jí někdo srazil syna na přechodu, protože třeba telefonoval - to se přece taky nesmí, a pak řekl, že nechtěl... Když se nás to netýká, je to jiné. A k těm puberťákům - já byla v pubertě slušné dítě a zkušenost mě naučila, že člověk by měl být trochu trhlý, protože dospělí - především cizí, se ke mě chovali všelijak, jen mi neopláceli slušností. Takže přílišná slušnost není to pravé. Ale na druhé straně ve třinácti nebo čtrnácti mít za sebou všechno, co mi život může dát a mít pocit, že na ostatní lidi nemusím brát ohled - to pro mě znamená nudu a taky neúctu sama k sobě. Mám syna, je mu patnáct. Zatím nikoho nezajel ani nezabil, ale před zákonem je stejný, jako ti, co už něco takového jako děti provedli, ale nebylo jim patnáct a tudíž se jim trest nezaznamená do rejstříku. Jak k tomu přijdou ty děti, které respektují druhé a nezatěžují společnost? A jejich rodiče, kteří se dětem věnovali, jsou na roveň těm, kteří na ně kašlou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.