| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


Ahoj holky.
Tak to jste mě pobavili. Já 1500m běhala ráda mívala jsem nejlepší čas….max. 2. Ale já dělala atletiku tak se to asi očekává……(po kom ty děti jsou…., že jo….)

Jinak ty různý psychologové…taky si říkám, že to je všelijaký- Danovi nejdřív chtěla klinická psychouška cpát léky,aby neměl noční děsy(když byl šikanovaný) pak zase,aby nespal tak tvrdě a chodil na WC…..tak jsem tam s ním přestala chodit.
vPPP jsme se dověděli , že Dan má dysgrafii a dyslexiia co by jsme s tím jako chtěli dělat…….

A když jsem se nemohla rozhodnout jestli dát Luka na gympl tak jsem mu nechala udělat studijní předpoklady a zase mi řekli, že dítě bude chudák…..výsledek: Luk je spokojený jak nikdy….má kamarády(stejný vědátory jako on)

Nyko no Ráďovi sice byli dva roky,ale co….znám pár kluků co měli plenu do 4let….
A taky super zážitek z testů. Já jsem teda jedině ráda, že testy Luka a na ty DYs byli vždy v 8-10h. Jinak bych si myslela přesně co píšeš…..unava a podobně zkreslující věci.

Jo a ještě k 1500m….kamarádky syn měl včera TV..běhali na čas tohle….a ono ho po ¼ kole začalo píchat..tak se vrátil….a svalil se na lavičku. Učitel ho posílala běhat nechtěl. Dostal za 5….

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.