| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"V clanku me zarazi veci jako "poslala mi SMSkou adresu"...vzdyt adresa je zakladni vec, kterou by jiz PA mela znat, navic by mela znat misto bydliste prave kvuli eventuelnim prekotnem porodu."

- už zde zaznělo - při plánovaném porodu doma by adresu určitě znala. Nevím, proč by ji musela znát při plánovaném doprovodu do porodnice. Rodička se prostě mohla rozhodnout až v inkriminovaném čase, že se s PA napřed poradí. To už se tak u porodů stává, že se věci dějí JINAK než si plánujeme...

"Proc si maminka nezavolala sanitku? Jak je to mozne?"

- já bych si k porodu taky sanitku nezavolala. Nepovažuji porod za "stav nouze", ale za přirozený proces. A asi bych taky v dané situaci vyhodnotila PA jako kompetentnější osobu než záchranáře nebo saniťáka. Při vší úctě k jejich poslání zachraňovat životy.

"Jak je mozne, ze my s manzelem jsme stihli zavolat i prarodicum, ze je akutni stav, rodi se a tak musi prijet, pokud bychom museli odjet sanitkou (mame dalsi 2 deti)?"

- Každý to máme jinak. Já jsem uložila starší dítě a byla jsem divně nervózní jak pes, musela jsem na WC a odtamtud jsem už lezla po čtyřech. Měla jsem kvůli intenzitě kontrakcí problém zavolat byť jen kamarádce PA, aby se přijela podívat a poradit... Sanitku bych volala, kdybych se bála. Resp. by tu sanitku musel zavolat někdo jiný, když bych nebyla v stavu to rozhodovat sama... Prarodiče bych do toho netahala vůbec.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.