| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo :-),

moje mama rika nejnebezpecnejsi jsou snazivi srabi. Nejvetsi zlovuli, kterou jsem zazila bylo, kdyz muj spoluzak vytahl z okna rusky praporek, stal na lavici hrali jsem si na lampionovy pruvod. Nacapala ho nase dejepisarka. Kluk kvuli tomu dostal 3 z chovani a misto na prumku sel na lakyrnika,, To mu cpala bud vojenskou skolu nebo hornika. Dejepisarka byla zaroven studijni poradkyne. Mne politikou naprosto nedoceny dite to prislo naprosto absurdni.. Pozdeji mi doslo, ze ona potrebovala splnit plan "vojaku a horniku", tak ho v podstate vydirala. Mamka s ni pak ucila na skole, lezla do zadku vedeni kudy mohla.. Za revoluce se chtela stat predsedkyni OF.. To snad ji nevyslo. Hned v 90. vsude vypravela, jak to za tech komunistu bylo hrozny.. bojovnice.. :-)
Jinak snazivy aktivni svazak byl pry i absolovovent vojenskeho gymnazia Mirek Topolanek, taky preci MUSEL... ~;)

Ja nemyslim, ze to co ted z Pionyra zbylo jsou nejaky zazrany komunisti. Ty co to zrali uz jsou davno pryc, viz. ten Topolanek. :-) Co by z tohomeli tam zustat. Taky ziji v Evrope roku 2011, ve vladni koalici sedi Wilders, ktery chce, aby muslimky platili dane za satek, a rika tomu dan "ze zvireci hlavy"". Jeho obdivovatel v Norsku postrilel mlady soc. demokraty. Coz je daleko vetsi problem nez skupina pionyru behajicich po lese...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.