| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ti dva starsi jsou temperamentni dost, zvlast ten prvni nam dal zabrat, nic na nej nezabiralo, ani odmeny, ani tresty, ani to placnuti pres zadek (od te doby vim, ze tudy cesta opravdu nevede), skoro nespal, porad v pohybu, oteviral supliky, mackal knofliky, kdyz si vzal neco do hlavy, tak to delal dokolecka porad a porad, i kdyz pokazde dostal vynadano, naplacano, apod. U nej skutecne pomohlo vysvetlovani, argumentace, a kdyz pochopil dusledky (ne, ze my se budeme zlobit nebo dostane na zadek), ale ze jsou tam urcite objektivni duvody, tak to prestal delat. S dcerou to pak byla naprsto pohoda, jen je strasne tvrdohlava a kdyz se zatne, nic na ni nezabere. Nastesti vetsinou spolupracuje sama od sebe. Nejmladsimu jsou dva a z nej jsme skutecne uplne paf, protoze muzeme mit knihy i ve spodnich polickach, otevreny ohen v krbu a hned vedle velke kovove nastroje, kytky v dosahu, proste vsechno, co u prvniho nebylo mozne. Je pohodovy, nema potrebu se nejak vymezovat, spolupracuje a nevzteka se. Nastesti jsme ani s jednim nemeli jediny problem s agresivitou vuci nam, detem, zviratum...ano, nase deti nejsou poslusne a jsou zvykle neustale argumentovat. Bohuzel i mne obcas placnuti ujede, ale nikdy to neni vychovne, ale jen momentalni selhani. Ja to tak opravdu v tu chvili citim, ze jsem proste vytocena a ruka mi ujede. ALe jsem daleka toho, abych si myslela, ze je to tak spravne a ze jedine tak z nich vychovam slusne lidi. To opravdu ne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.