jj, orientace v časoprostoru je docela složitá na naučení, dcera byla taky ten případ že jí bylo jedno jestli je leden nebo úterý, jaro nebo odpoledne.... Dny v týdnu se dlouho nemohla naučit (stejně jako číselnou řadu do 10ti). Teď je jí čerstvě šest a mrská to bezchybně, musela k tomu ale dozrát. Kalendář ji zajímá, máme měsíční s velkými okýnky pro každý den takže tam si (hlavně já pro sebe) píšu co kdy a jí to event. ukážu/zatrhnu. Ale takové to že něco bude večer (a přitom bylo teprve ráno a ona se těšila a musela-chtěla si to v té hlavince udržet) nebo zítra.... to se taky furt ptá kdy už to bude. V létě bylo dobrý vysvětlování podle sluníčka - ráno že je na jedné straně, v poledne úplně nahoře a večer zase na druhé straně, pak že je noc a ráno začíná nový den. Jo a hodiny ještě moc neumí, ale na vlastních hodinách je schopná poznat číslo kolik je/bude. A vlastně začínala na papírových hodinách (těch z papírnictví za dvacku co mají hýbací ručičky) a tam si nastavovala čas podle našich hodin atd.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.