| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jj Lucka taky jak měla těch 40,1 tak měla ledové nohy

a všeobecně mívá apíš takové ty ledové teploty, kdy sáhnu a mám pocit že nic, i tělo studené a ono přes 38

Zerat, to máš jedno - já jsem to pochopila :-)

Jj zítra uvidím - u nás n a ORL jsou do 16 h tak máme dost času zvážit jestli půjdem zítra nebo to necháme na plánovanou KO ve středu ráno.

Stejně tak mi přišlo, že teplota dnes je normální... pokud klesá a Lucince se evidentně ulevilo. Akorát si nechce nechat vyplachovat to ucho - no ale poprvě řvala jak tur - nevěděla co jí čeká a asi to bylo ještě citlivé, podruhé musel tatínek a řvala, a teď večer taky musel tatínek, protože od něj to nebolí~t~. Já můžu je vysoušet, kapat tatínek. ....~t~ Jsem mu měla nechat tu čest i při prvním - teď si myslí, že od maminky to bolí

ještě máme kapat Nasivin/ Otrivin do nosu.... ale to mi přijde celkem zbytečné když rýmu téměř nemá.... podle mého jí bude tak leda poškozovat sliznici. Asi stříknem Sterimar - od malička se tomu smála a teď od poslední rýmy řve jak tur. Takže to bude za chvíli kovbojka - musíme před 22.h ať nerušíme noční klid ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.