| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hanko, někde jsem četla, že virovou infekci často následuje bakteriální...že ty viry vytvoří vhodné prostředí právě pro bakterie.

ad.prevenar-naše mudra je k němu skeptická, naočkuje ho, ale nijak ho nedoporučuje, přímo mi řekla, že je dost zbytečný, protože většina těch zánětů bývá virového původu a když bakteriového, že to často bývá jiná bakterie, než proti které je prevenar. adama mám taky naočkovaného prevenarem a stejně mu píchali obě uši.

ad. borová voda, peroxid-na oboje říkají naši tři doktoři ne.Doporučují nechat ucho v suchu, ničím uvnitř nevlhčit, jen otírat zevní zvukovod.Když něco kapat, tak před píchnutím, ale po píchnutí ne.
My máme jako prevenci doma v lednici Otipax, ale ani ten není všemohoucí. Netřesk znám, ale loni mi ve skalce vymrzl, takže máme smolíka.Chystám se jako prevenci koupit ušní kapky od fy www.energy.sk. Nevím přesně teĎ, jak se jmenují, však mrkni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.