| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hani, vy si teda "užíváte" ~6~ Tak snad ATB brzy zaberou a Lucince bude zítra líp. Ad zácpa. Já jsem musela s prckem k doktorce potom, co dva dny nekakal. Brečel že chce kakat, ale nešlo mu to a řval u toho jako tur že ho bolí zadek a břicho. Dostal čípek a Gutalax a pak se konečně vykakal. Ještě jsem mu pak asi čtrnáct dní dávala Duphalac. Teď už je to docela dobrý, ale každý den ho donutím vypít malý hrnek, tak decku a půl, ochucenýho kefírovýho mlíka. Pokud ale Lucinka nebrečí, že jí bolí bříško, tak bych to ještě nechala. Vůbec když jí málo. Oni ji proženou ATB.

Zerat, já prckovi uši čistit musím, protože to co se jemu udělá v uších za týden by se mně udělalo snad za půl roku. Čistím sice vatovýma tyčinkama, ale jen na kraji to co vidím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.