| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ten barák je váš, jo?!

Tak jeste jednou:
Nereagovala jsem vubec na tento pripad - zraneni holcicky pubertakem na motorce. Reagovala jsem na toto: "nejak se nezabyva tim, ze nekdo do 18let s motorkou na silnici nepatri" a stale musim trvat na tom, ze tady Misa3 nema pravdu, nebot podle nasich zakonu i lide, kterym je mene jak 18 let na silnici na motorce ject mohou.

NEVYJADROVALA jsem se vubec k tomu, ze 14lety kluk nekomu ublizil a co jako dal s tim.... A DOSUD jsem nevedela, ze ten kluk jel na polni ceste - to jaksi v tom Misine prispevku neni vubec. V Archivu Novy jsem to i po opetovnem hledani nenasla.

POKUD tedy narazky Jitrenky byla o tom, ze kluk jel po polni ceste, tak se ji omlouvam, ze jsem ji narkla :-) ze uz je mimo tema, ale opravdu jsem dosud nevedela, ze kluk se nepohyboval po komunikaci, ale po polni ceste. Nicmene i zde musim stale trvat na svem, ze lide pod 18 let mohu na motorce za urcitych podminek po silnicich jezdit :-)) - to je ma puvodni myslenka :-))

Romano, ja se opravdu nehadam, ja jen upozornuji na nepresnost, ktery zde Misa3 uvedla, to se tu nesmi ?:-)

Lesino,
ja v panelaku nebydlim, ale zatepleni mame. JAK jsme se s nesvarem niceni zatepleni poprali my, jsem psala nekde vys. Chapu, ze v miste, kde je spousta bytu a kazdy dum patri nekomu jinemu to lehke nebude, u nas to tedy nastesti celkem funguje. Je to ovsem urcite dane i tim, ze mame k domum osobni vztah, je to totiz stavene z velke casti svepomoci a to 7 let.

Milada

Doufam ze opet vyvolam bourlivou debatu na cokoliv, co jsem zde uvedla:-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.