| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Závisí to na zkušenosti, kterou uděláš, pokud se to bude opakovat. Jakmile je výrazně dušný, je třeba volat. Je dobré vychytat průběh, při každém nachlazení okamžitě zvlhčovat a když se to zhoršuje, včas podat Rectodelt (nech si ho napsat od dětské doktorky, abyste ho měli pro takové případy doma).
Obecně vzato lepší desetkrát zbytečně volat, než nechat dítě se dusit.
Já jsem měla systém - jednak jsem si všimla, že dcera mívá laryngitidy, pokud jde v chladnějším počasí s holým krkem - takže velmi důsledně při venkovní teplotě pod 12°vždycky šátek na krku. Při nachlazení a sebemenší známce chrapotu jsem pustila na plný pecky zvlhčovač a dceru jsem hodně hlídala. Při prvním štěkavém zakašlání Rectodelt, zabalit do deky a ihned na balkon - a zvládli jsme to vždycky doma, hospitalizovaná byla jen poprvé, když jsem ještě nevěděla, která bije.
Ale připouštím, že kdybych nebyla zdravotník, pravděpodobně by byla hospitalizovaná ještě jednou, kdy to bylo trochu na hraně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.