| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych byla hodně nasraná na syna, kdybych ho při tom přistihla, je dobře že to chceš řešit, já bych ho nebila ale dala bych najevo velké zklammání a pohrdání nad jeho chováním, pustit mu film je pěkné, ale chování Tvého syna je v podstatě trestné! Tak bych se nezabývala tím že je hodně citlivý. A manžela bych taky se snažila uvést na pravou míru, že to zlehčuje.
Když si to představím, možná by to pro mě byl důvod pár těch drahých věcí mu sebrat, aby mu došlo, že to není samozřejmost, když se nekomu dovede posmívat kvůli chudobě. To, že vypadá dobře a má fajn drahý věci, není jeho zásluha, jako to není vina toho spolužáka, v čem musí chodit do školy.
Ale fyzické tresty nic samozřejmě neřeší. Prostě myslím že by Tvému synovi neškodilo pocítit, že není mistr světa, že je naopak ubohý slaboch, když se takto chová. Že to bude řešit i ten mladý farář, je skvělé. Jinak reakce ostatních dospělých palec dolů teda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.