| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
tak včera večer Jonášek zvracel, nevím, jestli se o něj pokouší nějaká nemoc nebo z únavy. Manžel totiž v sobotu zalehnul, že ho bolí v krku a celé tělo.
Ale dnes ráno už Jonka normálně snídal, tak doufám, že to nic nebude, jen má jakoby pořád tu rýmu, už nic nesmrká, ale má ji někde vzadu, že dýchá spíš pusou a v noci chrápe a chrčí, začala jsem mu kapat Otrivin, ten by to měl uvolnit. Teď se nahoře s Toníkem dívají na pohádku. Venku je teda zima, nevím jestli půjdeme ven. Za chvilku jdu stejně vařit obídek - vepřo, bramboro a zelo / s knedlíkem se mi nechce piplat/.
Danči, myslím, že rizikovější by asi byla ta redukce, ale teď je předčasné o tom uvažovat. Řešit to budeš až to nastane a lékaři ti poradí. A třeba taková situace ani nenastane, embryjko tam zůstane jedno jako u Verunky a ty budeš šťastná těhulka~:-D Nemá cenu se stresovat předem.
Leni, obdivuji Tě, jak to zvládáš, tedy 2 práce - klobouk dolů. Asi se chceš osamostatnit, že? Jsi šikovná a statečná. A je fajn, že Kubík je v pohodě ve školce.
Tak já letím něco dělat, jsem zvědavá, jestli přijdou i ostatní, když jsme se tady tak trochu rozpísaly. Mějte hezkou neděličku~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.