| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Xantipo, možná máš pravdu, ale tuto větu na svou adresu a v jiných věcech, jsem slyšela už někdy ve dvaceti nesčetněkrát, třeba že mě přejde to plané filozofování atp. Nevěř tomu, že já kdybych měla dítě, dělala bych mu tu medvědí službu co občas vnímám u matek - viz tvoje téma o nenapsaném trestu, které jsem mmch. konzultovala i s psychologem, několika učiteli, speciálním pedagogem (pohybuju se mezi nimi, probírali jsme to v práci v poradenském centru).

Pokud matka šikanisty zahlásí co si o citlivé duši, tak je zjevné, že má problém, že je možná hyperprotektivní, že svého miláčka bude bránit z akaždou cenu, hlavně mu nějak neublížit, třeba tím, že se podívá v dokumentu Leningrad, jak jsou na tom ubohé děti v bezdomoví. Prostě mě toto startuje. Já sice nemám děti, ale dělám 13 let s lidma co berou nebo brali drogy, jsou tam i patnáctiletí a znám velmi dobře profily těchto matek a otců a vím o výchově docela hodně. To že někdo porodil ho na vychovatele nekvalifikuje, bohužel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.