| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přidávám se taky do diskuze o EA. Tak tedy: rodila jsem dvakrát. Poprvé bez EA, to bylo cca před 8 lety. Porod trval 13 hodin a myslela jsem, že umřu. Na miminko jsem ani neměla čas myslet, chtěla jsem jen, aby to už bylo za mnou. Nakonec porod skončil pomocí kleští za asistence dvou lékařů a 2 sester. Ztratila jsem taky dost krve...
Druhý porod byl před 9 měsíci. Trvala jsem na EA a dobře jsem udělala. Nedá se to srovnat. Hlavně jsem díky tomu, že mě nic nebolelo, mohla lépe spolupracovat. Syn měl pupeční šňůru třikrát otočenou kolem krku, neumím si představit, že by se porod kvůli bolestem blokoval...
Ale je třeba říct jednu věc. Neexistuje bezbolestný porod. I porod s EA bolí, a dost, jelikož aplikaci EA lze udělat až v určitém momentu, určitém stupni otevření por. cest. Takže do té doby to musíte vydržet. Každopádně konec je nejhorší a toho vás EA určitě ochrání. Nicméně, co se týče následků...mám částečně necitlivé palce na nohou a trvá to od porodu.
Takže to by tak bylo. Jen pro vaši informaci, ve světě se EA stále rozšiřuje a ve vyspělých zemích s ní rodí minimálně 30% žen.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.