| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle už vyznívá poněkud líp, než předtím, ve finále, ba dokonce happy endu by to dítě, které se nemá starat o to, kde vezme jídlo, sešity a oblečení, mohlo být rádo, že se obětí šikany stalo, protože jinak by po něm neštěkl pes.
Něco je tu pořád divně, já si nemůžu pomoct. Promiň, ty sama jsi udělala hodně a hodnotu dobrého skutku nesnižuje ani oblečení z tržnice, ale pořád mi z toho nevyplývá, jak se na tom bude přímo podílet nejen tvůj syn, ale i ostatní zúčastnění, kromě toho, že dostanou kázání navíc a nějaké to výchovné napomenutí. Exkurze v sirotčinci mi tedy taky moc výchovná nepřipadá.
(Omluva za ten sirotčinec, v češtině to má poněkud jiný význam, ale nevím, co je to přesně za instituci, abych to mohla správně přeložit)

Nemyslím vrznout jim pár facek, to by snad prošlo na místě činu, ale něčím by sami a ze svého, ať už materiálna, nebo duchovna, měli přispět přímo oni a přímo tomu šikanovanému chlapci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.